ТИЖДЕНЬ ДОВІРИ
Звернення до українців професора Раджмохана Ґанді
Версія для друку
10.02.2014, 22:59

Раджмохан Ганді, професор політології, миротворець і міжнародний громадський діяч, онук Махатми Ґанді, який зумів мирним шляхом вивести свою країну з під гніту Великобританії, звернувся до українців у складний час змін та випробувань, які випали на долю громадян України.

Дорогі друзі з України,

Я щиро звертаюсь до вас як людина, яка захоплюється красою і різноманітністю України… Людина, яка захоплюється хоробрістю та творчим духом її людей, особливо молоді. Також я звертаюсь до вас як онук Махатми Ґанді, який вчив мене боротися за мир і справедливість, справедливість і мир водночас.

Мені боляче чути, що в результаті недавнього жорстокого протистояння в Україні загинули люди. Мені боляче чути розмови про можливу громадянську війну.

Бувають часи, коли потрібні протести та боротьба. Проте боротьба ніколи не повинна переростати у насильство, напади на людей або їхнє майно. Незалежність від чужоземного панування була предметом величезних прагнень в Індії, як і в усьому світі зараз.

Незалежність означає самостійне правління без зовнішнього втручання. Проте мій дідусь вчив мене: керувати самостійно означає також володіти собою. Я маю навчитися володіти собою. Кожен з нас має навчитися контролювати свій гнів, якщо ми хочемо бути добрими лідерами.

Комусь є вигідним розбрат, але прості люди мають триматися купи. Без миру не буде економічної діяльності, не буде руху людей, руху товарів. Я молюся, щоби ніхто в Україні не ставився до інших громадян чи мешканців України як до ворогів.

Навіть якщо якісь політики отримують вигоду від поділу країни, я молюся, щоби молодь та інші громадяни і менканці України зібралися разом і вислухали одне одного замість взаємних звинувачень. Ніхто не може стати мені ворогом через те, що спілкується іншою мовою або живе в іншому регіоні, сповідує іншу релігію чи не поділяє моєї думки.

Українці – одна сім’я. Як людські істоти, ми всі належимо до однієї людської родини.

Дозвольте мені сказати, що влада повинна поважати голоси народу. І дозвольте мені сказати, що ті, хто беруть участь в ненасильницькій боротьбі, ніколи не повинні боятися сідати за один стіл зі своїми опонентами для достойних перемовин.

Я посилаю свою любов моїм численним друзям в Україні і свої молитви доброму українському народові, щоби він знайшов, а разом з ним і справедливість.

Проф. Раджмохан Ґанді, Панчґані, Індія
31 січня 2014 р.  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • TwitThis
  • Blogosvit
  • Furl
  • YahooMyWeb
  • Vkantakte

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

 
Вересень 2021
П В С Ч П С Н
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
банер
КИП
Foundations for FreedomDrayv
Ufindarts