ТИЖДЕНЬ ДОВІРИ
Програма “Тижня Довіри”
Версія для друку
19.04.2010, 01:39
28 травня, у понеділок

Відкриття “Тижня Довіри”
Презентація діяльності міжнародних громадських організацій “Ініціативи Змін”/ Initiatives of Change и “Основи Свободи” / Foundations for Freedom, на яку запрошені місцеві журналісти, представники громадських організацій, місцеве самоврядування та представники органів влади.

Відкриття відбудеться у інформаційному прес-центрі. Заплановано телеміст з професором Раджмоханом Ґанді та Омнією Марзук, Президентом “Ініціатив змін”, які стануть головними гостями зустрічі, поділяться своїми знаннями щодо шляхів та способів побудови довіри у багатонаціональному суспільстві, що цінне для Криму.

29 травня, у вівторок

Круглий стіл на тему: “Імідж Криму через його багатонаціональний колорит. Шляхи побудови довіри”. Представники національних громад, вчені та Республіканський комітет з міжнаціональних відносин поділяться фактами та думками про теперішній стан, подадуть пропозиції органам влади щодо способів поліпшення взаємин між представниками різних національностей.

30 травня, у середу

Дискусія серед молоді, ініційована громадським об’єднанням ЧЕСНО. Цей рух напрацював чинники оцінки чесності влади: відсутність фактів порушень прав та свобод людини; дотримання політичної позиції згідно з волевиявленням виборців; непричетність до корупційних дій. Основними цінностями руху є Відкритість. Незалежність. Довіра. Терпимість та толерантність. Прозорість.

31 травня, у четвер

Круглий стіл. “Довіра до влади – основа розвитку громадянського суспільства у Криму”. Представники громадських організацій поділяться досвідом взаємодії з владою. Представники Ради Міністрів у свою чергу презентують досвід комунікації з громадськими об’єднаннями. Запланована дискусія та обговорення потрібних інструментів для розвитку громадянського суспільства, підвищення довіри до владних інституцій у суспільстві.

1 червня, у п’ятницю

Кінопоказ художнього фільму Щасливого Різдва (Joyeux No?l), обговорення серед учасників зустрічі.

2 червня, у суботу, та 3 червня, у неділю

Тренінг щодо побудови довіриза участі представників молоді різних національностей.

 

Контакти:
Юлія Кривошеїна
тел.: +380 99 914 0170
e-mail: i.krivosheina at gmail.com  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • TwitThis
  • Blogosvit
  • Furl
  • YahooMyWeb
  • Vkantakte
 
Вересень 2021
П В С Ч П С Н
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
банер
КИП
Foundations for FreedomDrayv
Ufindarts