ТИЖДЕНЬ ДОВІРИ
Звернення до українців професора Раджмохана Ґанді
10.02.2014, 23:12

Раджмохан Ґанді, професор політології, миротворець і міжнародний громадський діяч, онук Махатми Ґанді, який зумів мирним шляхом вивести свою країну з під гніту Великобританії, звернувся до українців у складний час змін та випробувань, які випали на долю громадян України.

Докладно »»»

Related Images:

We cannot display this gallery

Як нам побудувати довіру?
04.06.2012, 15:00

Останній день “Тижня Довіри” завершився міні-тренінгом на тему довіри “Як нам побудувати довіру?”

Провели його Дмитро Притуленко, учасник програми “Action for Life-5″ та Анастасія Сачко, яка щойно повернулася з Ейша Плато – центру Міжнародної організації “Ініціативи змін” у Панчґані, Індія.

Тренінг виявився дуже насиченим і пізнавальним. Учасники всерйоз задумались про значення довіри у своєму житті, про те, як вони довіряють людям, і чи довіряють оточуючі люди їм? Кожен учасник зробив для себе власні висновки, поділився власними думками та тим, що їх хвилює.

Докладно »»»

Related Images:

We cannot display this gallery

Історії життя
04.06.2012, 14:37

Члени Клубу молодих лідерів зустрілися у неформальній обстановці для того, щоб поділитися історіями життя. Атмосфера була дуже тепла і дружня. Усі змогли краще познайомитись один з одним, зрозуміти. Це зміцнило командний дух, а також допомогло молодим людям стати ближчими і збільшити довіру у команді.

Докладно »»»

Related Images:

We cannot display this gallery

Довіра до влади – основа розвитку громадянського суспільства в Криму
03.06.2012, 01:30

31 травня в рамках «Тижня Довіри» відбулася зустріч представників громадських організацій та представників влади Автономної Республіки Крим. Тема зустрічі: “Довіра до влади – основа розвитку громадянського суспільства в Криму”.

Під час зустрічі обговорювалася необхідність реструктуризації інститутів громадянського суспільства, спрямування їх діяльності відповідно до потреб влади, тому що влада дійсно цього потребує. Також представники громадської ради заявили про те, що в в одному місті можуть існувати кілька громадських організацій з однаковими цілями, і навіть не знати один про одного. Проблема в тому, що “кожен за себе”, і організації не прагнуть до об’єднання.

Докладно »»»

Related Images:

We cannot display this gallery

“Чи йти на вибори і кому довіряти?”
31.05.2012, 01:39

Сьогодні 30 травня в межах громадської кампанії “Тиждень Довіри” зустрілись активні громадські діячі Сімферополя, щоб обговорити питання: “Чи йти на вибори і кому довіряти?”. Оскільки 28 жовтня 2012 року в Україні відбудуться чергові Парламентські вибори у Верховну Раду. Виникла гаряча дискусія!

Розмовляли про те, що “Складно довіряти партіям, які формуються не “знизу”, народом, а “зверху”. Одна людина, лідер, підбирає людей під себе”. Що “прийти на вибори і порвати свій бюлетень – це так само прояв власної позиції, якщо не довіряєш жодному з кандидатів”. Довго сперечались про те, чи варто вибирати з “гіршого краще”?

Дійшли думки, що більшість населення не довіряє політикам, але під час виборів багато хто продає власні голоси заради невеличкої винагороди, а потім мучаться декілька років бідуючи, оскільки уряд не забезпечує гідного життя населенню. “Проблема у нашому менталітеті”. Лише 1% населення становить громадянське суспільство (складається з громадських організацій). Більшість населення, зокрема дорослого, не розуміє значення громадянського суспільства, не вміє, не бажає і не бачить сенсу боронити свої права. Надійшла пропозиція зустрічатись частіше – розробити стратегію з розвитку обізнаності про значення активної громадянської позиції серед населення міста.

Докладно »»»

Related Images:

We cannot display this gallery

Круглий стіл “Імідж Криму через його багатонаціональний колорит. Шляхи побудови довіри”
30.05.2012, 20:25

29 травня в межах громадської кампанії “Тиждень Довіри” відбулась зустріч за круглим столом за темою: “Імідж Криму через його багатонаціональний колорит. Шляхи побудови довіри@.

У ньому взяли участь члени уряду, журналісти та представники різних культурних громад: росіяни, караїми, німці, поляки, євреї, чехи, корейці, азербайджанці.

Заступник голови Республіканського комітету Криму у справах міжнаціональних відносин та депортованих громадян Еміне Авамілева розповіла про те, яка робота провадиться щодо різних національних груп урядом Автономної Республіки. Представники національних громад розповіли про стан справ серед громад та прийшли до спільного висновку, що усі громади у Криму мешкають дружньо та мирно. Подалі були пропозицій щодо розвитку іміджу Криму як багатонаціонального та дружнього регіону з метою залучення туристів, гостей з інших країн. Наприклад, проведення фестивалю культур Причорномор’я або фестивалю “Дня Миру” та “Дня толерантності” за участі різних груп та уряду Криму. Зустрічі з підготовки та організації планується проводити на постійній основі. Питання етнічної взаємодії та побудови довіри серед представників молоді різноманітних культур – основа для розвитку Криму як мультикультурного туристичного регіону України.

Related Images:

We cannot display this gallery

Багатонаціональний колорит Криму – наше надбання і талант
29.05.2012, 22:31

Сьогодні у Кримському етнографічному музеї відбулась зустріч за круглим столом за темою: “Імідж Криму через його багатонаціональний колорит. Шляхи побудови довіри”.

“Під час роботи віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи я запрошував усіх до Криму – вчитись толерантному спілкуванню серед 125 національностей, які мешкають на території нашого багатонаціонального півострова”, – сказав Олександр Баталін під час відкриття заходу.

Учасники вступили у дискусію на тему використання переваг етнокультурного різноманіття населення у визначенні пріоритетів створення іміджу Криму, обговорили взаємини між представниками різних національностей.

Докладно »»» (рос.)

Related Images:

We cannot display this gallery

Міжнаціональна злагода – запорука позитивного іміджу Криму
29.05.2012, 22:27

29 травня 2012 року заступник голови Республіканського комітету Автономної Республіки Крим у справах міжнаціональних відносин та депортованих громадян Еміне Авамілева взяла участь у зустрічі круглого столу за темою: “Імідж Криму через його багатонаціональний колорит. Шляхи побудови довіри”.

Докладно »»» (рос.)

Related Images:

We cannot display this gallery

Онук Махатми Ганді закликає кримчан об’єднатися для захисту екології
29.05.2012, 21:54

Вчора молодіжною ініціативою “Клуб Молодих Лідерів” спільно з Міжнародною громадською організацією “Основи Свободи” було зорганізовано телеміст з Раджмоханом ҐАНДІ, передає кореспондент “Аргументів тижня – Крим”.

Раджмохан пишається своїм дідом та просуває його іде про ненасильство у Індії. Він так само вважає, що ці вчення мають поширюватись світом.

“Ми усі з вами знаходимось у одному просторі. І навіть якщо нам не до вподоби колір шкіри один одного, якщо ми не згодні з релігійними віруваннями один одного, навіть якщо нам хочеться протистояння та боротьби, не можна забувати про те, що ми у одному човні”, – каже ҐАНДІ.

Докладно »»» (рос.)

Related Images:

We cannot display this gallery

Відкриття “Тижня Довіри” з Раджмоханом Ґанді
27.05.2012, 12:45

28 травня у Інформаційному прес-центрі Сімферополя відбулось офіційне відкриття громадскьої кампанії “Тиждень Довіри”, що проводиться силами Клубу Молодих Лідерів у партнерстві з Міжнародною громадською організацією “Основи Свободи”.

Професор Раджмохан Ґанді (свого часу Президент Ініціатив Змін) долучився до зустрічі за допомогою Скайпу. Онук ідеолога движения ненасильницького спротиву на низку питань учасників телемосту, а також поділився мудрістю про довіру:

Якщо я хочу допомогти вирішити проблему світу, мушу сказати собі: навіть якщо хтось більше залучений до вирішення проблем світу, незважаючи на те, що хтось робить більший внесок у їхнє розв’язання, я однаково буду протистояти жорстокості.

Я боротимусь з несправедливістю, проти пригоноблення, рішуче та зі всією пристрастю. Але я не дозволю гіркоті, моїй гордості та своїм амбіціям додати ще доважок до тих проблем, які існують у світі.

Протилежністю довіри є підозра. Іншою протилежністю довіри є контроль. Якщо я хочу, щоб мої діти виросли компетентними, я маю довіряти їм, давати свободу. Отже довіра насправді означає давати свободу тим, хто поруч з тобою, діяти так, як вони бажають.”

Дивитись відео »»»

Related Images:

We cannot display this gallery

 
Вересень 2021
П В С Ч П С Н
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
банер
КИП
Foundations for FreedomDrayv
Ufindarts