ТИЖДЕНЬ ДОВІРИ
Довіра до влади – основа розвитку громадянського суспільства в Криму
Версія для друку
06.06.2012, 03:12

31 травня в рамках «Тижня Довіри» відбулася зустріч представників громадських організацій та представників влади Автономної Республіки Крим. Тема зустрічі: “Довіра до влади – основа розвитку громадянського суспільства в Криму”. Ось деякі цитати, які прозвучали в ході зустрічі.

Фікс Ілля Юхимович, заступник начальника управління з організаційних питань та внутрішньої політики апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим.«Довіра до влади виростає з відкритості влади. За довіру треба поборотися. Органи виконавчої влади останнім часом прагнуть до моделі прозорості та взаємодії з громадськими інститутами. Рада міністрів Криму сформував громадські ради, і сформовані вони майже у всіх містах, крім Ялти.В народі існує думка про те, що влада погана, а громадські – хороші “.”Проблема нинішніх інститутів громадянського суспільства в тому, що створюється маса суєти замість того, щоб робити конкретні добрі справи. Наприклад, добитися конкретних успіхів на благо 150 осіб для ЖКГ. Але ні, всі ці організації покликані рятувати світ.”Грантова політика зарубіжних друзів породила прошарок населення під назвою «грантоїди».

Замятін Віталій Валентинович, представник громадської ради Криму.”Міністерство і чиновники хочуть, щоб громадськість їх почула. Коли справа доходить до конкретної підтримки громадян, то реакції нуль. Необхідно поміняти точку зору суспільства. Потрібно ставити питання:« А чим я можу допомогти владі, ніж я можу бути корисний? » Зараз же всі задають питання навпаки: «Що влада може для мене зробити?». Необхідно почати з себе “.

Фікс Ілля Юхимович.”Не вистачає аналітики дій влади, ніхто не дає владі рекомендації. Ось чим могли б допомогти громадські організації”.”Традиція недовіри до влади має глибоке коріння. Насправді робиться багато чого, але ми програємо на тлі агітації пропаганди. Великої шкоди завдають журналісти, багато з яких за три копійки напишуть що завгодно. Діяльність багатьох журналістів є дотаційною, і дотації йдуть через кордону “.

Замятін Віталій Валентинович.“Недовіра до влади через системи управління ЖКГ. Через одну незадоволеною жінки, яка нахамила, складається враження, що вся влада – це хами і грубіяни”.”Довіра до влади з’явиться тоді, коли люди повністю зрозуміють всю систему управління, громадські організації повинні контролювати владу. Необхідно створювати органи самоорганізації населення”.

Далі відбулося обговорення можливих способів створення таких органів. Обговорювалася необхідність реструктуризації інститутів громадянського суспільства, спрямування їх діяльності відповідно до потреб влади, тому що влада дійсно цього потребує. Також представники громадської ради заявили про те, що в в одному місті можуть існувати кілька громадських організацій з однаковими цілями, і навіть не знати один про одного. Проблема в тому, що “кожен за себе”, і організації не прагнуть до об’єднання.Як підсумок було внесено пропозицію створення Інформаційного Ресурсного Центру. Це місце, де могли б спілкуватися громадські організації між собою і з представниками влади, де на постійній основі будуть працювати кілька людей, які мають достатній досвід громадської діяльності, буде визначений графік зустрічей з чиновниками різних рівнів, безкоштовний конференц-зал, будуть надаватися консультації на різні теми, корисні для діяльності НДО.  • del.icio.us
  • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
  • Facebook
  • Google
  • LinkedIn
  • TwitThis
  • Blogosvit
  • Furl
  • YahooMyWeb
  • Vkantakte
 
Вересень 2021
П В С Ч П С Н
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
банер
КИП
Foundations for FreedomDrayv
Ufindarts